8-годинний робочий день: чому альтернативи немає?

8-годинний робочий день: чому альтернативи немає?

Зараз з'являється все більше матеріалів, які стверджують, що ставлення молодого покоління (міленіалів, покоління ЯЯЯ) до роботи відрізняється від ставлення представників інших вікових груп. Вони не лояльні, не готові виконувати нудну роботу, легко її змінюють і далеко не завжди готові проводити в офісах по 8 годин 5 днів на тиждень. При цьому сам ринок часто не може задовольнити ці потреби, сформовані багато в чому, завдяки наявності доступних прикладів, що спираються на кар'єру успішних фрілансерів. І реальної альтернативи, здатної змінити поточну організацію зайнятості більшості людей, на даний момент немає. Дочитавши до цього місця, ви можете починати скролити сторінку вниз з метою залишити гнівний коментар, але прочитавши статтю повністю, швидше за все, погодьтеся з нею якщо не повністю, то, принаймні, з окремими її постулатами.

Як грамотно вступити в конфлікт

Як грамотно вступити в конфлікт

Ми постійно вступаємо в конфлікти з іншими людьми: колегами по роботі, друзями, членами сім'ї, незнайомими людьми в транспорті або на вулиці. Причини можуть бути різні: переконання, уподобання, смаки, наміри і плани.

Форми вербального насильства

Форми вербального насильства

Всім відомо, яку силу несуть слова. Вони можуть звищити і знищити, підняти настрій і зіпсувати його. Буває і так, що ми хочемо підбадьорити, втішити, розсмішити, але через неправильне вживання слів тільки робимо гірше.

Образливі слова та образи: як реагувати і захищатися

Образливі слова та образи: як реагувати і захищатися

Життя - дуже цікава штука. Кожен день з нами відбуваються різні події, як хороші, так і не дуже. Нам постійно доводиться спілкуватися з безліччю людей, і часом це спілкування, на превеликий жаль, носить не зовсім позитивний характер. Трапляються конфліктні ситуації, бувають якісь розбіжності, а іноді ми стикаємося і з зовсім неадекватними людьми.

Як погасити спекотну суперечку

Як погасити спекотну суперечку

Часто буває так, що виникає суперечка, яка через час стає неприємною для всіх її учасників. І не важливо в якій компанії він починається - сім'ї, друзів, колег або малознайомих людей. Здавалося б, що всі сторони конфлікту хотіли б його припинити, але якась невидима магія веде лише до його посилення. Письменник Керрі Паттерсон у книзі «Crucial Conversations Tools for Talking When Stakes Are High» ділиться досвідом і порадами щодо того, як погасити суперечку, навіть якщо ситуація вийшла з-під контролю.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND