Як визначити, що сайт закритий для всіх або тільки для вас

Якщо веб-сайт продовжує завантажуватися, але не відкривається повністю, або якщо він відображає повідомлення про помилку і не дозволяє переглядати сторінку, ваше перше питання має бути: Чи не працює цей сайт? Ваш наступний повинен бути, це для всіх або тільки для мене? Ця відмінність має всі значення при усуненні проблеми. Є певні кроки, які ви можете зробити, якщо сайт закритий для всіх і інших, якщо він закритий тільки для вас.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як визначити, чи дійсно сайт не працює або є щось, що заважає вам побачити його.


Перш ніж робити будь-які дії нижче, спробуйте перезавантажити сайт. Для цього виберіть значок «Перезавантажити» (колова стрілка), який зазвичай знаходиться ліворуч від рядка пошуку або адресного рядка переглядача. Якщо це не спрацює, виконайте такі інструкції:

Ну, що це?

Дізнатися, чи закритий сайт для всіх або тільки для вас, - найлегша частина. Є кілька сайтів, які можуть допомогти вам з цим завданням. Найпопулярнішим є «Для всіх» або «Тільки я». Виберіть посилання, введіть URL-адресу проблемного сайту в текстове поле і виберіть або просто я. Сторінка результатів повідомляє вам, чи дійсно сайт закритий.

Тепер, що, якщо вниз для всіх або тільки я не працює? Є кілька схожих сайтів, які ви можете спробувати, в тому числі Down.com і Is It Down прямо зараз.

Якщо у вас не працює жодна з «перевірок сайту», спробуйте зайти на кілька інших ваших улюблених сайтів. Якщо жоден з них не працює, ймовірно, є проблема з вашим інтернет-сервісом. У цьому випадку вам необхідно дізнатися, що робити, якщо ви не можете підключитися до Інтернету.

Сайт дійсно не працює

Якщо інструмент, який ви використовуєте, також знаходить розглянутий сайт непрацездатним, ви можете припустити, що він недоступний і для всіх інших, а це означає, що для вирішення проблеми мало що можна зробити. Фактично, єдине, що ви дійсно можете зробити, щоб «полагодити» непрацюючий сайт, це почекати.

Проблема може бути в будь-якому випадку - від веб-майстра, який забув оплатити рахунок за хостинг, до перевантаження смуги пропускання, які знаходяться поза вашим контролем. Доброю новиною є те, що, якщо це популярний веб-сайт, він, швидше за все, скоро знову з'явиться в мережі, можливо, навіть через кілька хвилин.


Одна з небагатьох речей, які ви можете зробити, щоб виправити непрацюючий сайт, це зв'язатися з власником сайту і повідомити їм про ваш досвід. Якщо це невеликий сайт, вони можуть не знати про будь-які проблеми, і ви можете сказати їм, що це допоможе швидше повернути його в онлайн.

Лише одна сторінка не працює

Також можливо, що частина сайту не працює, а інші залишаються працездатними. Наприклад, коли такий популярний сайт, як Facebook, не працює, зазвичай це просто проблема із завантаженням зображень, відео, статусних повідомлень або чимось подібним. Весь сайт не є звичайним користувачем.

Для того, щоб побачити, якщо сайт вниз або тільки одну сторінку, вилучіть всі в URL для крім доменної назви. Наприклад, якщо адреса проблемної сторінки - https://example.com/videos/pages/49156.html, просто введіть https://example.com у полі URL у вашому переглядачі і натисніть Enter на клавіатурі.

Якщо цей URL працює, то сайт працює нормально; це просто конкретна веб-сторінка, яку ви намагаєтеся відкрити, яка закрита. Також можливо, що сторінка була назавжди вилучена.

Доступ до архівної версії

Якщо сайт повністю або частково недоступний, ви можете отримати доступ до заархівованої версії. Перевірте Google на наявність кешованої версії сторінки, яку ви намагаєтеся переглянути. Якщо Google зберіг копію веб-сторінки у своєму кеші, ви можете отримати до неї доступ, навіть якщо сайт не працює.

Якщо це не спрацює, спробуйте переглянути веб-сайт на Wayback Machine, сервісі, який періодично зберігає веб-сторінки в архівних цілях.

Сайт не проблема

Якщо один або кілька непрацюючих детекторів сайту визначили, що сайт знаходиться в мережі, проблема повинна бути на вашому боці. На жаль, з'ясувати, чому ви не можете переглядати працюючий веб-сайт, складніше, ніж мати справу з непрацюючим сайтом. Існує ряд факторів, які можуть призвести до того, що ви не зможете переглядати веб-сайт, і наступні кроки, зроблені один за одним, можуть допомогти вам діагностувати проблему.


  1. Двічі перевірте адресу URL. Введення неправильної URL-адреси є однією з найпоширеніших причин неможливості доступу до веб-сторінки. Веб-сайт може перенаправити на інший сайт або сторінку з помилкою, створюючи враження, що сайт не працює, хоча насправді це не так.
  2. Спробуйте відкрити сайт на іншому пристрої, який використовує ту саму мережу. Наприклад, якщо ви вперше спробували це на своєму ноутбуці з підключенням до Інтернету у себе вдома, спробуйте це на ноутбуці члена сім'ї, використовуючи те ж з'єднання.

Якщо сайт відкривається на другому пристрої, ви підтвердили, що він працює, але перший пристрій, на якому ви його пробували, з якоїсь причини не може зв'язатися з ним. Тепер ви знаєте, як усунути неполадки на початковому пристрої, а не на вашому з'єднанні.

  1. Спробуйте веб-сайт в іншому веб-браузері. У переглядачі можуть бути включені надбудови або дозволи, які змушують сторінку закриватися при кожній спробі.

Якщо новий браузер дозволяє отримати доступ до веб-сайту, можливо, вам доведеться перевстановити інший, видалити розширення або два або скинути налаштування браузера. Щоб підтвердити, що вам потрібно зробити ці речі, спробуйте веб-сайт у новому браузері, який ви не налаштували.

  1. Перезапустіть веб-браузер, закривши його, а потім знову відкривши. Якщо ви використовуєте планшет або телефон, закрийте додаток повністю, перш ніж намагатися знову.

Якщо сайт все ще не працює, перезавантажте весь пристрій.

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND