Disk Drill v4.0

Disk Drill - це приголомшлива безкоштовна програма для відновлення файлів, завдяки як довгому списку функцій, так і виключно простому у використанні інтерфейсу.

Деякі функції, включені в Disk Drill, є просунутими, але ними все легко користуватися завдяки тому часу, який вони витрачають на те, щоб зробити кожен біт цього інструменту простим для всіх.


Іншими словами, це означає, що Disk Drill може використовувати практично будь-який, незалежно від рівня кваліфікації.

Звантажити Disk Drill

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про Disk Drill і про те, що мені сподобалося в ньому, або подивіться, як відновити віддалені файли, щоб ознайомитися з повним керівництвом з відновлення випадково віддалених файлів.

Це огляд Disk Drill версії 4.0, випущеної 6 квітня 2020 року.

Pandora Recovery раніше була його власним інструментом для відновлення файлів, але тепер він існує як Disk Drill.

Докладніше про дисковий дріл

 • Файли можна відновити з внутрішніх і зовнішніх жорстких дисків, карт пам'яті, флеш-накопичувачів, iPod тощо.
 • Disk Drill може сканувати диски у форматі FAT, exFAT, NTFS, HFS + і EXT2/3/4
 • Файли впорядковані за зображеннями, відео, документами, аудіо та архівами, або ви можете переглядати їх всі разом
 • Інструмент пошуку дозволяє легко фільтрувати результати за назвою, розміром і часом його видалення.
 • Ви можете переглянути знайдені об "єкти до завершення сканування
 • Різні варіанти відновлення дозволяють виконувати глибоке сканування або швидке сканування розділу
 • Сканування може бути призупинено і відновлено пізніше
 • Результати перевірки віддалених файлів можуть бути збережені і відновлені пізніше, тому вам не потрібно переглядати всі дані в даний час.
 • Recovery Vault - це функція, яка відстежує віддалені дані з зазначених вами тек і організовує їх в окремий розділ програми, що спрощує їх відновлення, ніж пошук по всьому жорсткому диску.
 • Томи можуть бути скопійовані до файла DMG, щоб всі дані були збережені, що корисно, якщо диск збирається вийти з ладу, але ви хочете виявити віддалені файли з нього
 • Ви можете встановити Disk Drill на Windows 7 і більш пізні версії і macOS 10.10 і більш нові. Вам буде потрібно завантажити більш стару версію програмного забезпечення, якщо ви використовуєте іншу операційну систему.

Pros

 • Легко використовувати
 • Працює з Windows і MacOS
 • Відновлює файли з різних файлових систем.
 • Дозволяє переглядати файли перед їх відновленням

Cons

 • Не показує стан або якість файла перед його відновленням
 • Обмежує відновлення до 500 МБ даних

Думки про дискове тренування

Для початку ми повинні повторити, наскільки просто використовувати Disk Drill. Інтерфейс дуже чистий і відкритий, тому знайти те, з якого ви хочете відновити файли, не складе труднощів. Плюс до всього, всі параметри знаходяться на відстані одного кліка, тому ви не прогортаєте кнопки меню, щоб знайти те, що вам потрібно.


Можливість Disk Drill для резервування жорсткого диска в файл DMG є бажаною функцією. Це означає, що якщо ви підозрюєте, що жорсткий диск виходить з ладу, ви можете виконати резервування всього цього, а потім відкрити файл DMG в Disk Drill, щоб перевірити наявність віддалених файлів. Він також підтримує завантаження файлів зображень ISO, DD, IMG, VMDK, DAT, DSK і RAW.

Функція Recovery Vault також дуже зручна. Ви можете вибрати теки, які ви хочете відстежувати, а також виключити будь-які типи файлів, які ви не хочете відстежувати, тому що ви, ймовірно, не захочете їх відновлювати, наприклад, тимчасові файли.

Також чудово, що ви можете призупинити сканування в Disk Drill. Якщо ви виконуєте глибоке сканування, це може зайняти деякий час. Призупинення його в будь-який час, а потім відновлення на більш пізній термін корисні. Крім того, після завершення ви можете створити резервну копію результатів, щоб у вас завжди був доступ до можливості їх відновлення без необхідності повторного сканування всього жорсткого диска. Загальний процес сканування в Disk Drill досить фантастичний.

Однак у Disk Drill нам не подобається те, що він не говорить про якість файлу, який ви хочете відновити. У деяких конкуруючих програмах, таких як, наприклад, Puran File Recovery, вам повідомляють про стан файлу, тому ви не витрачаєте свій час на відновлення файлу, який був частково перезаписаний іншими даними, і тому буде марним або марним для ви. Принаймні, ви можете переглянути файли у цій програмі, що схоже.

Крім того, можливість відновлювати не більше 500 МБ даних є великою перешкодою, якщо вам потрібно відновити більше даних, таких як відео або тонни невеликих файлів. Тим не менш, 500 МБ досить велике, якщо все, що вам потрібно зробити, це відновити деякі фотографії або документи. У цих випадках підходить Disk Drill.

Під час тестування Disk Drill я відновив кілька файлів без будь-яких проблем. В інших випадках я намагався, файли були занадто пошкоджені, щоб відкриватися, але, знову ж таки, мені не сказали про це, поки я не відновив їх і не спробував їх використовувати.

Ще одна річ, про яку варто згадати, це те, що Disk Drill не є переносним завантаженням, що означає, що ви повинні встановити його на жорсткий диск перед його використанням. Це може перезаписати дані, які ви намагаєтеся відновити. Якщо ви стурбовані цим, обов'язково спробуйте Recuva, який можна використовувати в портативному вигляді.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND