Amazon Cloud Reader: що це таке і як його використовувати

Amazon Cloud Reader - це веб-додаток, який дозволяє будь-якому користувачеві, який має обліковий запис Amazon, отримувати доступ і читати електронні книги, придбані на Amazon (також звані книгами Kindle), у сумісному веб-браузері.

Це дозволяє читати книги Amazon Kindle без пристрою Kindle або офіційної мобільної програми Kindle. Якщо ви просто хочете читати книгу Kindle на своєму ноутбуці, планшеті або смартфоні якомога швидше і зручніше, все, що вам потрібно зробити, - це відкрити веб-браузер, перейти на головну сторінку Amazon Cloud Reader і увійти в свій обліковий запис. почати читати.


Переваги використання Amazon Cloud Reader

Amazon Cloud Reader пропонує не тільки швидкий і зручний спосіб читання книг Kindle, а й безліч інших переваг. Ось кілька пільг, які ви можете очікувати, якщо регулярно використовуєте Amazon Cloud Reader як інструмент для читання.

 • Книги автоматично додаються до веб-програми Amazon Cloud Reader при кожній покупці нового в Amazon (тільки в версії Kindle).
 • Чисте, чітке і якісне читання, яке виглядає і схоже на читання справжньої книги.
 • Автономний режим для читання, коли ви подорожуєте або в місці без підключення до інтернету.
 • Синхронізація всіх ваших книг і читання по всьому обліковому запису і всім пристроям, з яких ви отримуєте до нього доступ.
 • Додаткові інструменти для персоналізації вашого досвіду читання, такі як додавання закладок, виділення тексту і написання нотаток, які відповідають будь-якій сторінці або частині тексту.
 • Простір зекономлено у вашому домі від необхідності зберігати фізичні книги.
 • Економія грошей, оскільки книги Kindle часто дешевші, ніж їхні книги в твердій палітурці або в м'якій обкладинці.
 • Скорочення споживання паперу завдяки використанню цифрових книг замість фізичних.

Як налаштувати Amazon Cloud Reader

Amazon Cloud Reader використовується зі звичайним обліковим записом Amazon, тому, якщо у вас вже є наявний обліковий запис Amazon, немає необхідності створювати новий - якщо, звичайно, ви не хочете мати окремий обліковий запис виключно для покупки і читання книг Kindle.

Щоб створити новий обліковий запис Amazon, перейдіть на Amazon.com. Якщо ви заходите з веб-сайту стільниці, наведіть курсор на параметр «Обліковий запис і списки» в меню праворуч від екрану і натисніть посилання «Почати тут» під великою жовтою кнопкою «Увійти». Введіть свої дані у відповідні поля, щоб створити обліковий запис.

Якщо ви заходите в мобільний інтернет на смартфоні або планшеті, прокрутите сторінку посередині і натисніть синє посилання Створити обліковий запис. На наступній сторінці натисніть кнопку «Створити обліковий запис» і введіть свої дані.

Amazon надішле вам текстове підтвердження для завершення налаштування облікового запису.

Як отримати доступ до Amazon Cloud Reader

Доступ до Amazon Cloud Reader неймовірно простий. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити кращий веб-браузер, перейти на read.amazon.com і ввести дані для входу в обліковий запис Amazon.


Якщо у вас виникли проблеми з доступом до Amazon Cloud Reader, вам може знадобитися оновити або змінити веб-браузер. Згідно з Amazon, Amazon Cloud Reader працює з наступними версіями веб-браузера:

 • Google Chrome 20 і вище для Windows, Linux і Mac
 • Mozilla Firefox 10 і вище для Windows, Linux і Mac
 • Safari 5 і вище на Mac
 • Internet Explorer 10 і вище у Windows
 • Safari на iPad працює на iOS 5 і вище

Якщо ви входите до системи з обліковим записом Amazon, в якій раніше купували книги Kindle, ці книги будуть відображатися у вашій бібліотеці Amazon Cloud Reader. Якщо ви вперше входите в Amazon Cloud Reader, вас можуть запитати, чи хочете ви включити автономне читання, яке стане в нагоді, якщо ви не підключені до Інтернету.

Обкладинка, назва і автор кожної книги будуть відображатися у вашій бібліотеці. Книги, які ви відкрили зовсім недавно, будуть перераховані першими.

Як додати Kindle Books до Amazon Cloud Reader

Якщо ваша бібліотека Amazon Cloud Reader зараз порожня, то прийшов час купити вашу першу книгу Kindle.

 1. Натисніть кнопку Kindle Store у верхньому правому куті, щоб побачити, які книги популярні, або виконати пошук конкретної.
 2. При придбанні першої книги переконайтеся, що вибрано варіант Kindle Edition.
 3. Перш ніж зробити покупку, знайдіть параметр "Доставити:"Під кнопкою покупки та в меню, що розкривається, виберіть" Kindle Cloud Reader ".
 4. Тепер ви готові зробити покупку. Ваша нова книга Kindle повинна з'явитися в додатку Amazon Cloud Reader незабаром після здійснення покупки.

Якщо ви є користувачем Amazon Prime, у вас також повинен бути доступ до Amazon Prime Reading, який дозволяє вам читати тисячі книг безкоштовно.

Як читати книжки за допомогою Amazon Cloud Reader

Щоб почати читання книги Kindle у бібліотеці Amazon Cloud Reader, просто натисніть на будь-яку книгу, щоб відкрити її. Якщо ви вирішите припинити читання і перейти на певну сторінку в книзі, вона автоматично відкриється на тій сторінці, на якій ви перестали читати, при наступному відкритті книги.

Під час читання верхнє і нижнє меню зникнуть, тому у вас залишиться тільки вміст книги, але ви можете пересунути курсор або торкнутися пристрою у верхній або нижній частині екрана, щоб ці меню знову з'явилися. У верхньому меню у вас є багато параметрів, які допоможуть вам поліпшити якість читання:


Перейти до меню (зн

COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND